Ana sayfa Bakım Doğal Sarı Saçlara Mı Sahip Olmak İstiyorsunuz?

Doğal Sarı Saçlara Mı Sahip Olmak İstiyorsunuz?

194
0

Sarı saçlar ilgiyi ve dikkati her zaman üzerine çeken bir renktir. Güzel durduğu kadar da riskli bir renktir. Çünkü ten uyumuna uygun renkleri seçmek gerekiyor aksi halde sizi istediğinizin dışında çok farklı biri gibi gösterebilir. Beyaz tenlilere daha çok yakışır algısından çıkmalı şimdi aslında her cilde uygun renk olduğunu göreceksiniz.

Altın Sarısı

Buğday tenliler buraya! Altın sarısının en çok yakıştığı ten rengi buğday tendir. Özellikle güneşte saç renginin ortaya çıkması ile tam cildinizin ve saç renginizin uyumu ortaya çıkacaktır.

Ayrıca altın sarısı saçlara sahip olan buğday tenlilerin çok fazla makyaj yapmaya ihtiyaç duymamaları da bir başka avantaj. Çünkü ilgi yeterince üzerinizde olacağı için böyle bireye ihtiyacınız olmayacaktır 😉

Küllü Sarı

İddialı bir renk olan küllü sarı özellikle beyaz ve buğday tenlilere çok fazla yakışmaktadır. Rengin içindeki soğuk yansımalar tene farklı bir hava katmaktadır. Bu saç rengine sahip olup bide renkli gözlüyseniz tüm dikkatlerin üzerinizde olmasına alışmalısınız.

Ombre

Buğday tenliler ve esmerler için yaratılmış bir stil! Özellikle saç diplerine dokunmadan saçlarınızın rengini değiştirmek istiyorsanız ombre tam size göre. Ombrenin uygulanması için açık saç rengine sahip olmaya gerek yok. Aksine koyu saçların uç kısımlarına kolayca uygulanabiliyor.

Karamel Sarı

Karamel ağır bir renk olmasıyla birlikte özellikle esmerlere yakışmaktadır. Esmerleri olduğundan daha farklı gösteren karamel sarısı tene aydınlık ve enerjik bir görünüm katar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here