Ana sayfa Diyet Günlük İçtiğiniz Suyu Zenginleştirecek ve Yağ Yakımına Destek Olacak Detoks Su Tarifleri

Günlük İçtiğiniz Suyu Zenginleştirecek ve Yağ Yakımına Destek Olacak Detoks Su Tarifleri

211
0

Toksitler, iltihaplar, sindirim sistemi problemleri… Hemen hemen sıklıkla her bireyin yaşadığı problemlerdir. Günde 7-8 bardak su içmek hem daha sağlıklı olacağınız hem de toksinlerinlerin vücudunuzdan daha rahat atabileceğiniz anlamına geliyor. Günlük tükettiğiniz suları sade içmek yerine onları zenginleştirerek bu problemlerin üstesinden gelmek mümkün.

Detoks sularının diğer en önemli özelliği ise yağ yakımına yardımcı olması. Suyunuza sadece tat vermekle kalmayıp, sağlığınızı da destekleyen bu tarifler sizi daha iyi hissettirecektir.

Maydonoz Suyu

1/3 demet maydonozu saplarıyla birlikte ve bir bardak su ile rondondan geçirilip, süzülür. İçine 1 yemek kağıdı elma sirkesi, 1 yemek kaşığı taze limon suyu eklenir. (Bu detoks suyu çok güçlü bir arındırıcıdır ve ödem sökücü özelliğe sahiptir.)

Yeşil Detoks Suyu

1.5-2 litre suyun içine 1 adet çubuk tarçın, dilimlenmiş limon (birkaç dilim), 3-5 dala maydonoz, 3-5 dal dereotu ve birkaç yaprak nane koyun ve ertesi gün gün içinde tüketilir.

Fresh Detoks Suyu

1.5-2 litre suyun içine 1 adet çubuk tarçın, dilimlendilimlenmiş yeşil yarım elma ve birkaç yaprak taze nane koyun ve ertesi gün gün içinde tüketilir.

Yaz Ferahlığı Detoks Suyu

Geceden 1.5-2 litre suyun içine 1 adet çubuk tarçın, dilimlenmiş bir adet salatalık ve birkaç yaprak taze nane koyup, ertesi gün kadar bekletilir ve gün içerisinde tüketilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here